AUDI ABT R8 V10 SPYDER – jedyna w polsce

01

Jego moc to 603 KM. Maksymalny moment obrotowy – 560 Nm, 3,8 s do 100km/h i to wszystko w kabriolecie!

Z dumą przedstawiamy Państwu nasze najnowsze dopieszczone ze smakiem auto. Oto wyjątkowy egzemplarz Audi R8 Spyder, który swój drapieżny wygląd uzyskał dzięki kompleksowym modyfikacjom Abt Sportsline wykonanym w Pachura Moto Center.

Jest to pierwsze w Polsce profesjonalnie stuningowane Audi R8, które na życzenie klienta przeobraziło się w prawdziwą białą panterę. Samochód swoje nowe oblicze zawdzięcza wyposażeniu w kompletny pakiet aerodynamiczny Abt Sportsline.

Ten niesamowity biały kabriolet otrzymał nowe zderzaki. Ponadto, auto swój sportowy i zarazem luksusowy styl zawdzięcza zamontowaniu grilla, progów bocznych oraz tylnej lotki, która na stałe jest zamocowana za pokrywą silnika. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej jakości karbonu. – Jest to niezwykle wytrzymały i zarazem lekki materiał – podkreśla Patryk Pachura, właściciel Pachura Moto Center.

Biały kolor nadwozia idealnie uzupełniły dodatki z połyskującego karbonu. Do tego zestawu nasi specjaliści wybrali felgi Abt BR, które również polakierowano na czarno. Wisienką na torcie było dodanie do kół subtelnej białej obwódki, która fantastycznie podkreśla drapieżny charakter Audi R8.

Audi R8 oprócz zewnętrznego szlifu uzyskało także nową moc. Seryjny model V10 FSI został profesjonalnie wzmocniony dzięki chiptuningowi Abt. Silnik po perfekcyjnych modyfikacjach osiągnął moc 603 KM, a maksymalny moment obrotowy wzrósł do 560 Nm.

Na życzenie klienta kolejnym etapem modyfikacji prowadzonych w Pachura Moto Center będzie montaż kompletnego układu wydechowego Abt GTR pochodzącego od najmocniejszego modelu Abt R8 GTR.

www.pachura.pl

Brak komentarzy »

prezes dodany w dniu Lipiec 12th 2011 w Filmy, ZdjęciaNastępny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , , , ,