Mercedes iBusiness SV12 R by Brabus

brabus-ibusiness-sv12-r-7.jpg

BRABUS SV12 iBusiness R klasy S dla naprawdę bogatego biznesmena.


Oto propozycja dla prawdziwych “grubych ryb”; dla osób, które liczą swoje oszczędności w milionach, a na niedzielny obiad potrafią wydać 1000 euro – BRABUS SV12 iBusiness R.

BRABUS SV12 iBusiness R opiera się na standardowym Mercedesie klasy S. Pod maską znajdziemy piekielnie mocną jednostką V12 o mocy 750 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 1350 Nm [ograniczony do 1100 Nm]. BRABUS SV12 iBusiness R to najszybszy luksusowy sedan na świecie – wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się na wartości 340 KM/H [elektroniczne ograniczenie], a pierwsza setka pojawia się na liczniku zaledwie po 4 sekundach. To już nie jest samochód – to diabelnie mocny i luksusowy potwór na czterech kołach, który potrafi rozpędzić się do 200 KM/H w 11,9 sekundy!

Wewnątrz, bo chyba głównie właśnie to miejsce jest wizytówką tego pojazdu, znajdziemy elementy wykonane z materiałów najwyższej jakości. Nie zabrakło 15,2-calowego wyświetlacza TFT o proporcjach 16:9, portów USB, dzięki którym możemy podłączyć właściwie wszystkie dostępne dzisiaj urządzenia elektroniczne, czy dwóch iPadów przeznaczonych dla pasażerów siedzących z tyłu.

Na zewnątrz niemiecki tuner postarał się o większy wlot powietrza, montaż reflektorów LED i świateł do jazdy dziennej, tylny spojler oraz o lekką modyfikację tylnego zderzaka.

Brabus iBusiness SV12 R jest budowany wyłącznie na zamówienie i może być podłączony z dowolnym wariantem silnikowym od modelu S 350 do S 65.

Brak komentarzy »

prezes dodany w dniu Styczeń 5th 2011 w Zdjęcia



Następny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , , ,