Seat Ibiza 1.9 TDI Fabulous Edition pachura motorsport

seat ibiza

Samochód kompleksowo zmodyfikowany przez firmę Pachura Motorsport. Seat zyskał nowy wygląd, nowe wnętrze, i zyskał nowego ducha do jazdy.

seat ibiza

Każdy detal jest dopracowany firma się postarała, a teraz zacytuje co firma pisze na temat tego samochodu.

„Przedstawiamy Państwu niecodzienny egzemplarz Seata Ibiza, model 6L. Samochód kompleksowo zmodyfikowany w naszej firmie zyskał nowy wygląd, nowe wnętrze, i zyskał nowego ducha do jazdy.

Zacznijmy od wyglądu zewnętrznego: Całe nadwozie pomalowano nowym lakierem z gamy Audi. Następnie Ibiza została wyposażona w fabryczny body kit Seat Sport, zawieszenie zostało obniżone dzięki sprężynom Seat Sport. Układ wydechowy jest zakończony tłumikiem sportowym Remus dedykowanym do zestawu Seat Sport. Felgi to piękne Advanti Racing E 7 x 17″ na które założono opony Yokohama Parada. Za przednimi felgami kryją się tarcze ATE Power Disc o średnicy 312 mm.

Silnik 1.9 TDI seryjnie osiągał 130 KM i 310 Nm. Modyfikacje objęły układ doładowania, sterowanie silnikiem oraz układ dolotowy. Zamontowano bardziej wydajną turbosprężarkę Garett GT 1749 VB, intercooler Seat Sport o znacznie większej wydajności. Do takich modyfikacji przygotowano specjalne oprogramowanie sterujące silnikiem. Efekt: ponad 175 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 380 Nm. To pozwala na rozpędzenie niewielkiego samochodu od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 7s i uzyskanie prędkości maksymalnej powyżej 220 km/h.

Także wnętrze samochodu przeszło gruntowne zmiany, zadbano dosłownie o każdy detal. Wszystkie tapicerki są wykonane z czarnej skóry zszytej czerwoną nicią, oraz z alcantary, włącznie z podsufitką. Gałka zmiany biegów oraz dźwignia hamulca ręcznego są również obszyte skórą, i pochodzą z oferty Seat Sport. Wnętrze rozświetlają lampy z diodami w technologii LED.

Zestaw audio to propozycja z najwyższej półki. Jednostka sterująca to Alpine CDA 9887R, za niskie tony odpowiada wzmacniacz Genesis Mini Block który napędza głośnik Cervin Vega 104. Osobny czterokanałowy wzmacniacz Genesis Four Channel odpowiada za sygnały średnich i wysokich tonów. Sekcja wzmacniaczy została zamontowana w dyskrenite podświetlonej zabudowie w bagażniku. Zestaw przednich głośników to najwyższej klasy TEC: mid bas TEC LS180 oraz tweeter TEC LS29. Całe okablowanie zestawu audio pochodzi z oferty firmy DLS. Instalacja została wykonana zgodnie z przepisami EMMA, co pozwala na branie udziału w zawodach Sound Off.

Ten dopieszczony w kazdym calu samochód jest własnością osoby która na co dzień również zajmuje się upiększaniem…kobiecej urody. Marta Baranowska jest dyplomowaną wizażystką i linergistką, artystką makijażu. Zapraszamy na stronę internetową Fabulous: fabulous.pl ”

Źródło: pachura.pl

1 Komentarz »

prezes dodany w dniu Grudzień 12th 2010 w FilmyNastępny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , ,