dub show w detroit

51

To nowy rok, a wraz z nim inny wyczekiwanych DUB Show Tour! Nie marnuje czasu, zaczęliśmy wycieczkę na 16 stycznia – 17 w Detroit. Przede wszystkim po raz pierwszy, to współpracuje się z najbardziej prestiżowych auto show na świecie, The North American International Auto Show, na organizację kick off DUB Show w Cobo Arena w weekend otwarcia Auto Show. Ponad 58.000 widzów show auto wpadł przez drzwi na arenie, aby sprawdzić wszystkie niesamowite jazdy i wyświetla niestandardowych, które składają się każde zdarzenie DUB.

Główną atrakcją samochodowego show musiał być debiut DUB Edition Ford Mustang V6 przez Roush, które trafi do sprzedaży w tym roku i oferuje imponujący pakiet, który zawiera pełny zestaw ciała, wloty powietrza, układ wydechowy, zawieszenie i wiele więcej . Zapowiada się zaskakująco przystępnej cenie więc nie patrzeć dalej niż dubmag.net więcej informacji raz jest ona dostępna.

Także co debiut świat Nelly DUB Edition Mustang GT 5.0. To naprawdę musi być postrzegana docenione, wszystko od szerokokadłubowych pracy, body kit przez Street Scene, TIS Modular Koła, czarny lakier na czarno striping, groźny, czerwony blask zwyczaju Angel Eyes reflektorów, Pirelli, Eibach Springs, Borla spalin, a potężne, ale gustowne JL Audio System, czynią go jednym z najlepszych DUB Edition, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Spójrz na samochód nadal być wyposażone w całym tournee i okładek dla przygotowywanej wersji Nelly.

Ford miały ogromny splash na wystawie z kilkunastu modeli specjalnych Taurus i Mustang dostosować takie będą szanowane budowniczych jak Mobsteel, Tommy Z, Roush, Classic Design Concepts i, oczywiście, DUB Edition.

Na wystawie było TapouT Custom Bike, który powstał w hołdzie „Maska” pod koniec Charles Lewis.

DUB Show jest zawsze magnes sławna i nie był to wyjątek z m.in. Twista, Erik Estrada, Trick Trick, Kdeezy i B-Ball graczy Janas Jereb i Jason Maxiell z Pistons wszystkie torują sobie drogę poprzez show, aby zobaczyć co jest na topie w 2010 r., i rozdać autografy.

Zawsze rozliczane DUB Pokaż więcej niż tylko pokaz samochodów, a co pomaga je festiwalu, że to się są interaktywne i ekscytujące wyświetla sponsora. Detroit uczestników byli leczeni do bezpłatnych próbek ostatni Monster napoje, w tym nasze własne DUB Edition napojów energetycznych, w salonie Monster Energy. gier wideo jest jeszcze inny sposób, żeby oglądać zdjęcia z najnowszej XBox 360 tytułów w pasażu XBox gier i najnowszych tytułów 2K Sports 2K Sports w wyświetlacz nba2k. Dla telefonów komórkowych wojowników, Metro PCS i Verizon Wireless miał w 2010 line-up telefonów do próbki. TIS i Dropstars Koła przyniósł, co może być najgorętszy spisu nowe felgi na rynku wszystko na wyświetlaczu w wielu kolorów i systemów wykończenia. Mobil 1 był zajęty edukowanie widzów show na temat korzyści z ich syntetyczne oleje i opony Pirelli wyświetlacz był szum z fantastycznym ’64 cabrio Lincoln na wyświetlaczu nie.

Brak komentarzy »

prezes dodany w dniu Grudzień 6th 2010 w FilmyNastępny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , , , , , , ,