Ferrari California by Anderson

anderson-germany-ferrari-california-6.jpg

Jeśli fabryczna wersja Ferrari California nie sprostała twoim oczekiwaniom, to koniecznie zainteresuj się ofertą firmy “Anderson Germany”.

anderson-germany-ferrari-california-4.jpg

Niemieccy inżynierowie stanęli na głowie, aby ulepszyć Californię nie tylko od strony stylistycznej, ale również mechanicznej.

4,3-litrowy silnik V8 Californii otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy +55 KM w postaci skalibrowanego ECU oraz nowego wydechu ze stali nierdzewnej, który oferuje trzy różne tryby dźwieku za naciśnięciem jednego guzika na zdalnie sterowanym pilocie. W efekcie California po przeróbkach Andersona osiąga aż 515 koni mechanicznych.

Pakiet zawiera także elektronicznie regulowane amortyzatory, które mogą obniżyć wysokość jazdy o 35 mm lub podnieść ją o 40 mm. W zestawie znajdziemy również lekkie obręcze aluminiowe z oponami w rozmiarze 255/30 R21 z przodu i 315/22 R22 z tyłu.

Na zewnątrz, elementy typu: spojler przedni, listwy progowe, tylny dyfuzor, tylne osłony błotne, boczne otwory powietrza czy spojler na klapie bagażnika zostały wykonane z włókna węglowego.

Wewnątrz podobnie – otwory wentylacyjne, konsola środkowa, klamki, przełączniki – całość wykończona w włóknie węglowym.

1 Komentarz »

prezes dodany w dniu Grudzień 4th 2010 w ZdjęciaNastępny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , , , ,