Hamann bmw x6 Tycoon i McLaren Slr Volcano z dubaju

Hamann bmw x6 Tycoon i McLaren Slr Volcano

Hamann bmw x6 Tycoon

Hamann McLaren Slr Volcano

Hamann Volcano to projekt oparty na Mercedesie McLarenie SLR ,4-litrowy silnik „podkręcono” i osiągnięto moc maksymalną aż 700 koni mechanicznych. Moment obrotowy wynosi 830 Nm i jest dostępny przy 3300 obr/min. 3,6 sekundy zajmuje Hamannowi rozpędzenie się od 0 do 100 km/h. Popracowano również nad aerodynamiką auta. Dzięki nowemu body kitowi i karbonowemu spojlerowi tylnemu Volcano powinien trzymać się asfaltu jak przyklejony.

Również wnętrze przeszło modyfikacje i stało się bardziej luksusowe. W środku króluje czerwona skóra, alkantara i karbon.

Hamann bmw x6 Tycoon tuning

Hamann BMW X6 Już w serii model ten uchodzi za bardzo odważny i nietuzinkowy. W ramach jego poprawek Hamann zaproponował nowy przedni zderzak z wkomponowanym weń diodami LED, karbonową maskę, a z tyłu spojlery: dachowy i opcjonalnie bagażnika oraz cztery chromowane końcówki układu wydechowego. Niestety zmiany te zamiast poprawy wizerunku auta przyniosły efekt wprost odwrotny. Szczególnie przedni zderzak wygląda przyciężkawo i nijak ma się do całej koncepcji stylistycznej pojazdu. Zresztą spojler na tylnej klapie to też kiepski pomysł. Uwieńczeniem przemian zewnętrznych są 23-calowe alufelgi warte 9,385 Euro.

O wiele więcej zmian zaszło pod maską. I tak: dwa diesle zyskały nowe oprogramowanie, które podniosło ich moc i moment obrotowy. Słabszy zamiast 235 KM ma teraz 265 KM i 600 Nm momentu obrotowego. Mocniejszy oddaje w ręce kierowcy 320 KM (285 KM w serii) i 660 Nm momentu obrotowego. Oprócz tego zajęto się także benzynową jednostką. Tutaj moc wzrosła z seryjnych 306 KM do 360 KM, a moment obrotowy z 400 Nm do 540 Nm. Tuner postanowił także zdjąć ogranicznik prędkości dzięki czemu X6 z benzynowym motorem pojedzie teraz 275 km/h. Do tych rewolucji silnikowych dopasowano także nastawy zawieszenia, które opcjonalnie może zyskać sportowy odpowiednik obniżający auto o 40 mm.

Brak komentarzy »

black jesus dodany w dniu Sierpień 18th 2009 w Filmy, ZdjęciaNastępny post >
Poprzedni post >

Tag : , , , , , , , , , ,